Gold partner
10
Років досвіду
9
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
9
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
4752
Останній візит на сайт
6 днів тому

Продаж комерційної нерухомості (1)

  • 230 000 $
    561 $/м²

    Лесі Українки бульв., 22

    багатофункціональне приміщення
    410 м²
    6 днів тому
    Продаж комерційного приміщення Окремо стояча будівля с.Святопетрівське ЖК Петровський Резиденс бульвар Лесі Українки Поверхів- 4 Площа будівлі 409,9м2 є тераси Поверх- 1 Площа 134,4м2 Висота стелі 4м Поверх-2 Площа 105м2 Висота стелі 3,30м Поверх- 3 Площа 90,5м2 Висота стелі 3,3м Поверх- 4 Площа 79,7м2 Висота стелі 4м Вільне планування. Опалення індивідуальне газ Електрика заведення 50 кВ Лічильники на електрику, вода. Комунікації всі міські. Гарна інфраструктура. Є варіанти Дзвоніть дізнавайтеся подробиці. Перегляди за домовленістю.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.